Hlíva ústřičná - IMUNOPREVENCE - MULTIPACK - 3+1 zdarma, 100% prášek z hlívy ústřičné v kvalitě BIO

Produktové číslo: 
PRO-00000015
Skladem
Doba dodání 2 - 3 dny
769,00 Kč / ks s DPH
668,72 Kč / ks bez DPH
ks
Pokud jste starší 18 let potvrďte tlačítkem.
Popis produktu
Zeptejte se

IMUNOPREVENCE je prášek z hlívy ústřičné ( Pleurotus ostreatus ) vyrobený nejčistší a nejšetrnější metodou z plodnic, které byly vypěstovány na speciálně připravených substrátech. Takto vzniklý produkt zajišťuje 100% účinnost obsahových látek na lidský organismus.

Jedná se o houbu, která se po staletí používá v tradiční čínské a japonské medicíně, k přípravě léčivých tinktur, mastí, suchých směsí apod.. Obsahuje významnou řadu léčivých a pro člověka prospěšných biologicky aktivních látek, jako například vitamíny: B1, B2, B3, B5, B6, D, C, K, proteiny, steroly a řadu stopových prvků Fe, K, P, Na, Zn, Sn, Cr, Cu, B, I. Dále obsahuje mastné kyseliny, aminokyseliny, lovastin, vlákninu a další. Podstatnou přírodní složkou díky které je hlíva ústřičná tak významná jsou glukany. Neocenitelné pro lidský organismus jsou snadno rozpustné β- 1,3 – D glukany. Jedná se o přírodní větvené polysacharidy využívající buňky obranyschopnosti organismu. Jejich dostatečná hladina v organismu urychluje přirozenou regeneraci buněk, zkracuje dobu potřebnou pro odeznění chorob a nemocí, zpomaluje proces stárnutí. Vlivem glukanů dochází ke zvýšení čistící schopnosti buněk imunitního systému a tím k podpoře přirozeného předcházení vzniku civilizačních chorob ( rakovina, cévní příhody, krevní tlak, cholesterol, cukrovka, regenerace vnitřních orgánů…) dále k odstraňování nežádoucích látek s těla ( toxinů, alergenů, cholesterolu a chemikálií ze stravy, léků a prostředí v kterém žijeme ). Tím umožňuje obnovení funkcí nutných pochodů v organismu člověka, ale i zvířat. Zlepšuje metabolismus, čistí střeva, upravuje pravidelnost a kvalitu stolice a močení. Vyčištěný organismus pak dokáže odstraňovat příčiny artrozy, osteoporozy, ekzemů, alergií, zánětů a lépe odolává běžným onemocněním jako je chřipka, angina, nachlazení, ale hlavně příčinám vzniku nejvážnějších civilizačních chorob.

K zajištění dostatečné hladiny účinných látek v organismu doporučujeme denní dávku 1,5g, což odpovídá rovné kávové lžičce do potravy. Lze míchat do jogurtů, medu, koktejlů, do talíře s polévkou, vsypat do hotového jídla, pomazánek apod..

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

X

Přihlášení

Zapoměli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu