Elixír Vodka - hlíva ústřičná + 18 bylinek, 0.5l

Na blahodárný účinek obsahových látek v hlívách pro lidský organismus upozornila během svého dlouholetého výzkumu RNDr. A. Ginterová, CSc. a přirovnala jej k legendární houbě „Šiitake“ používané v Číně a Japonsku. Jednou aplikací obsahových látek v hlívách je předmětem PUV č. 1876, kde ...

Dostupnost Skladem
Kód: 97
275 Kč
Elixír Vodka - hlíva ústřičná + 18 bylinek, 0.5l
elixír vodka
18+

Na blahodárný účinek obsahových látek v hlívách pro lidský organismus upozornila během svého dlouholetého výzkumu RNDr. A. Ginterová, CSc. a přirovnala jej k legendární houbě „Šiitake“ používané v Číně a Japonsku. Jednou aplikací obsahových látek v hlívách je předmětem PUV č. 1876, kde jsou tyto poznatky využívány při nových formulacích nápojů a potravinových doplňků s velmi prospěšným efektem pro zdraví lidí.

Jednou z velmi prospěšných látek obsažených v hlívách je Pleuran. Jedná se o fugální beta 1.3-D glukan, co je v podstatě polysacharid složený z glukózových jednotek s imunomodulačním účinkem. Zahraniční výzkumní pracovníci dokázali, že glukan je účinný např. při snižování nežádoucího cholesterolu a úpravě krevního tlaku (nemoci srdce a cévní soustavy), úpravě diabetes, má antialergické účinky, mimořádné protinádorové efekty a dnes velmi žádaný radioprotektivní účinek při zeslabování ozónové vrstvy. V Japonsku se běžně užívá glukan hlavně jako preventivní látka proti rakovinným onemocněním vyvolaným radioaktivním zářením. Z dalších látek obsažených v hlívách jsou i nepostradatelné aminokyseliny a stopové prvky, jejichž velký biologický význam doceňuje současná nauka o výživě. Celkově lze shrnout, že užívání obsahových látek v houbách ze skupiny Pleurotus je velkým počinem pro prevenci civilizačních chorob.

Prodej tohoto výrobku je možný pouze osobám starším 18 let. Koupí tohoto výrobku prohlašuji, že je mi více než 18 let.

Elixír vodka 40 % Alk.

Složení: voda, jemný líh, cukr, zjemňující látky, přírodní extrakty dle PUV č. 1876/02172-94.

 

Tento produkt je vyroben ve spolupráci s významným českým mykologem ing. Jiřím Baierem.

Do tohoto produktu naše firma dodává extrakt z hlívy ústřičné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy z hub
Hmotnost: 1.5 kg
Omezení věk: Prodej tohoto výrobku je možný pouze osobám starším 18 let. Koupí tohoto výrobku prohlašuji, že je mi více než 18 let.