BIO Hlíva ústřičná - MULTIPACK - 3+1 zdarma, 100% prášek z hlívy ústřičné v kvalitě BIO

BIO Hlíva ústřičná je mikronizovaný prášek z hlívy ústřičné ( Pleurotus ostreatus ) vyrobený nejčistší a nejšetrnější metodou z plodnic, které byly vypěstovány na speciálně připravených ekologických substrátech. Takto vzniklý produkt zajišťuje 100% účinnost obsahových látek na lidský organismus. Celý proces od vypěstování hub až po...

Dostupnost Skladem
Kód: 85
948 Kč
BIO Hlíva ústřičná - MULTIPACK - 3+1 zdarma, 100% prášek z hlívy ústřičné v kvalitě BIO
hlíva prášek multipack
Akce Tip

BIO Hlíva ústřičná je mikronizovaný prášek z hlívy ústřičné ( Pleurotus ostreatus ) vyrobený nejčistší a nejšetrnější metodou z plodnic, které byly vypěstovány na speciálně připravených ekologických substrátech. Takto vzniklý produkt zajišťuje 100% účinnost obsahových látek na lidský organismus. Celý proces od vypěstování hub až po zabalení do prodejních obalů je prováděn u nás a pod dohledem kontrolní organizace, čímž je pro Vás zákazníky zaručena kvalita a účinnost produktu. Žádný jiný výrobek tohoto druhu se nemůže pochlubit certifikátem o provedení v BIO kvalitě.


Charakteristika:
Jedná se o houbu, která se po staletí používá v tradiční čínské a japonské medicíně, k přípravě tinktur, mastí, suchých směsí, extraktů, výluhů apod.sloužících pro zajištění správných funkcí lidského, ale i zvířecího organismu. Obsahuje významnou řadu pro člověka prospěšných biologicky aktivních látek, jako například vitamíny: B1, B2, B3, B5, B6, D, C, K, proteiny, steroly a řadu stopových prvků Fe, K, P, Na, Zn, Sn, Cr, Cu, B, I. Dále obsahuje mastné kyseliny, aminokyseliny, lovastin, vlákninu a další. Podstatnou přírodní složkou díky které je hlíva ústřičná tak významná, jsou glukany. Neocenitelné pro lidský organismus jsou snadno rozpustné β- 1,3 – D glukany. Jedná se o přírodní větvené polysacharidy, které využívají buňky obranyschopnosti.

Více o hlívě na wikipedii.

K zajištění dostatečné hladiny účinných látek v organismu doporučujeme denní dávku 1,5g, což odpovídá rovné kávové lžičce do potravy. Lze míchat do jogurtů, medu, koktejlů, do talíře s polévkou, vsypat do hotového jídla, pomazánek apod.

Na základě nařízení EU č. 432/2012 se u produktů nesmí uvádět žádná nepovolená zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Texty jsme přizpůsobili platnému nařízení. Informace o účincích hub hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

Obsah v jednom balení: 50g 100% prášku z BIO hlívy ústřičné, vitamín C

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy z hub
Hmotnost: 0.5 kg