Outkovka pestrá / Trametes versicolor - 120ks

Outkovka pestrá – Trametes versicolor - Coriolus je mikronizovaný prášek z outkovky pestré  vyrobený nejčistší a nejšetrnější metodou z plodnic, které byly vypěstovány na speciálně připravených ekologických substrátech. Takto vzniklý produkt zajišťuje 100% účinnost obsahových látek na lidský organismus. Celý proces od vypěstování hub až po zabalení do prodejních obalů je prováděn u nás a pod dohledem kontrolní organizace, čímž je pro Vás zákazníky zaručena kvalita a účinnost produktu. 

Dostupnost Skladem
Kód: 313
593 Kč
Outkovka pestrá / Trametes versicolor - 120ks

Outkovka pestrá – Trametes versicolor je mikronizovaný prášek z outkovky pestré  vyrobený nejčistší a nejšetrnější metodou z plodnic, které byly vypěstovány na speciálně připravených ekologických substrátech. Takto vzniklý produkt zajišťuje 100% účinnost obsahových látek na lidský organismus. Celý proces od vypěstování hub až po zabalení do prodejních obalů je prováděn u nás a pod dohledem kontrolní organizace, čímž je pro Vás zákazníky zaručena kvalita a účinnost produktu. 


Charakteristika:
Outkovka pestrá – Trametes versicolor – Coriolus, čínsky – Yunzhi, japonsky – Kawaratake je považována za poklad mezi rostlinami TCM a v Číně se nazývá "tráva říše nebes", " královská houba".
Její užívání bylo v minulosti výsadou pouze císařů a obyvatel císařských paláců. Již v těchto dobách věděli, že prodlužuje život a posiluje lidské tělo i mysl.
Roste na trouchnivějících kmenech v mírném podnebném pásu v Evropě, Asii a Severní Ameriky.
Obsahuje předevšípolysacharidy (β-D-glukany a heteroglykany), triterpeny, seskviterpeny, proteiny, aj., které zvyšují aktivitu protinádorových buněk, stimulují obranné síly organismu. Má rehabilitující význam přírodních látek v jejich přirozené podobě. Z čínského pohledu je totiž rakovina pouze nerovnováha organismus.

Na základě nařízení EU č. 432/2012 se u produktů nesmí uvádět žádná nepovolená zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Texty jsme přizpůsobili platnému nařízení. Informace o účincích hub hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

Složení: jedna želatinová tobolka obsahuje 200 mg mikronizovaného prášku z Outkovky pestré a vitamin C.

Obsah balení: 120 tobolek

Dávkování: Dospělí : 2 tobolky denně, děti 3-12 let: 1 tobolka denně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy z hub
Hmotnost: 0.2 kg